Vaikų vasaros poilsio stovykla „Nuostabiam krašte gyvenu“

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos mokiniai, lankantys vasaros poilsio stovyklą „Nuostabiam krašte gyvenu” birželio mėn.  25 d. lankėsi Lazdijų krašto muziejuje. Stovyklautojai dalyvavo edukacinėje pamokoje „Senųjų Lazdijų beieškant“.

Po pietų birželio 25 dieną stovyklautojai lankėsi Rudaminos tradicinių amatų centrą, dalyvavo „Keramikos edukacinėje pamokoje“.

Birželio mėn. 26 d. Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos mokiniai, lankantys dieninę vaikų vasaros poilsio stovyklą „Nuostabiam krašte gyvenu”, keliavo į Kauną. Aplankė Kauno IX fortą, Kauno pilį, Kauno senamiestį. Vadovės V. Burdulienė, Ž. Klimienė, L. Pauliukonienė.

Birželio mėn. 27 d. dieninė vaikų vasaros stovykla Nuostabiam krašte gyvenu” keliavo į Vilnių. Mokiniai aplankė Valdovų rūmus, Antakalnio kapines, A. Ramanausko – Vanago kapą, Laisvės kovotojų memorialą.

Birželio mėn.  28 d. keliavo į Veisiejus. Lankėsi  Veisiejų dvare.

Apžiūrėjo Veisiejų regioninį parką.

Lankėsi Veisiejų šv. Jurgio bažnyčioje.

Lankėsi Veisiejų krašto muziejuje.

Grožėjosi Vainežerio parko gamtos vaizdais.

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos mokiniai, lankantys vasaros poilsio stovyklą „Nuostabiam krašte gyvenu”, liepos mėn. 1 d. lankėsi Kapčiamiesčio E. Pletiarytės muziejuje. Stovyklautojai dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Veliame iš vilnos pakabukus“, aplankė dailininkės Sofijos Kanaverskytės tekstilinių vėliavų parodą ,,Lietuvos Didieji“, klausėsi muziejininkės pasakojimų apie E. Pletiarytę, apžiūrėjo muziejaus eksponatus, atsakinėjo į klausimus.

Sugrįžę į gimnaziją piešė tema „Stovyklos spalvos“.