Vytauto g. 13, LT-67122, Lazdijai

(8 318) 51133

info@lazdijugimnazija.lt

Tolerancijos dienos paminėjimas

        Lapkričio 16 d. minima Tarptautinė tolerancijos diena. Tolerancija mus moko pakantumo, įpareigoja į pasaulį, jo įvairovę žvelgti kitaip – atvirai, suvokiant, kad esame unikalūs savo skirtingumu. 2021 metų Tolerancijos dienos simbolis –  miestas.

        Gimnazijos psichologė A. Čėsnienė ir specialioji pedagogė E. Stanulienė 5 a ir 5 c  klasių mokinius pakvietė drauge kurti tolerancijos miestą. Užsiėmimo metu  su mokiniais aptarėme tolerancijos žodžio sąvoką, tolerancijos  ir netolerancijos  pavyzdžius,  žiūrėjome filmą tolerancijos  tema,  panaudodami iškarpas  gaminome miesto  koliažą, piešėme  trūkstamas detales, parinkome  tinkamus žodžius tolerancijos terminui įvardinti.

        Miestą, kurime gyvena tolerancija kūrė ir  socialinių įgūdžių klasės mokiniai. Užsiėmimo metu mokiniai dirbo draugiškai  ir kūrybiškai, lavindami  savitvarkos ir savarankiškumo įgūdžius.

 

Psichologė Asta ir specialioji pedagogė Edita

 

KONTAKTAI

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Adresas:

Vytauto g. 13, LT-67122 Lazdijai

Įmonės kodas: 190608487

SD draudėjo kodas: 580118

Direktorė Jurgita Mozerienė

Tel.: (8 318) 51133

El.p.: info@lazdijugimnazija.lt