Tinklinio turnyras, skirtas Lietuvos šimtmečio paminėjimui

Du mėnesius, kiekvieną pirmadienį, geriausi Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos tinklinio mėgėjai, rungėsi 4×4 tinklinio turnyre.  Dalyvavo 6 tinklininkų komandos. Unikalu buvo tai, kad komandos sudėtyje žaidė viena mergina, vienas vyresnysis vaikinas ir du jaunesnio amžiaus tinklininkai.  Varžybos vyko dviejų ratų sistema su finaliniu etapu. Sužaista 34 rungtynės. Jau nuo pirmųjų susitikimų vienvaldžiais lyderiais tapo Vadovo“ komanda, kurioje žaidė Evelina, Mantas, Jokūbas, Paulius ir Modestas. Neblogai sekėsi ir kitoms komandoms, bet joms pritrūko valios ir kovingumo, daugiau klydo. Susumavus visus pergalingus taškus į finalą pateko Vadovo“ ir Atsipalaiduok“ (Ieva, Gustas, Laurynas ir Matas) tinklininkų komandos. Po įtemtos ir dramatiškos  kovos, rezultatu 2:1 nugalėjo Valdovo“ komanda. Trečiąją vietą iškovojo Penktadienio“ komanda, kurioje žaidė Gabrielė, Martynas, Andrius ir Kristupas.

Geriausiais turnyro žaidėjais pripažinti: gynėjas  Matas Spitrys,  jungėja Gabrielė Stankevičiūtė, puolėjas Jokūbas Vaišnys, visapusiškiausia žaidėja Evelina Stankevičiūtė ir universaliausias žaidėjas Mantas Jablonskas. Turiningai praleistas mokinių laisvalaikis, draugiški santykiai tarpusavyje, suteikė pasitikėjimo ir ryžto.

Komandos prizininkės apdovanotos medaliais, o geriausi žaidėjai asmeniniais prizais, bei kalėdinėmis dovanėlėmis.