“Tau, Mamyte”

Kartu su pavasariu, su pirmaisiais žibučių žiedais, su sodų žydėjimu, su gamtos pabudimu į mūsų namus ateina pati gražiausia ir šilčiausia šventė – Motinos diena. Mama – pats gražiausias žodis žemėje. Ji mus lydi nuo pirmo žodžio, nuo pirmo žingsnio. Nėra ir nebus artimesnio žmogaus, švelnesnių rankų, šiltesnio žvilgsnio už mamos.

Balandžio 30 dieną vyko šventinė popietė „Tau, Mamyte“, kurią organizavo spec. klasių mokytoja Ž. Klimienė su savo mokiniais. Viktorija, Aurimas  sakė eilėraščius, skyrė pačius gražiausius žodžius visoms mamytėms.

Dažnai mes nerandam žodžių ir nemokam pasakyti mamai, kaip ją mylim. Nesugebam nuoširdžiai padėkoti už visą jos meilę, rūpesčius ir pasiaukojimą. Nors popietė vyko nuotoliniu būdu, vaikai padovanojo savo Mamai posmą, apkabino,  pradžiugino ją tyro jausmo žodžiu.

Specialiųjų klasių mokytoja Ž. Klimienė