Tarpklasinis bendradarbiavimas

Gegužės 10 ir 20 d. vyko tarpklasinis bendravimas ir bendradarbiavimas anglų k. pamokose „Mokinys-mokiniui“ (mokyt. Birutė Stepulevičienė). Vyresniųjų klasių mokiniai (1gb ir 8c) lankėsi jaunesnių klasių (6b ir 5c) pamokose. Aštuntokai ir devintokai išmėgino jėgas viešojo kalbėjimo srityje – parengė pranešimus ir pristatė juos jauniesiems klausytojams. Šeštokai pasisėmė žinių apie Lietuvos gamtinius draustinius (pranešėjai Ignas Barišauskas, Vakarė Goberytė, Domas Juškauskas, Martyna Marazaitė), o penktokai daug sužinojo apie užsienio filmų režisierius, žymiausius jų sukurtus filmus bei žiūrėjo filmų ištraukas (pranešėjai Evelina Puotelytė, Nojus Šimoniūtis, Inesa Varkojytė). Mažieji klausytojai taip pat aktyviai dalyvavo užduodami klausimus pranešėjams. Tai buvo puiki patirtis visų klasių mokiniams.

„Kiekvienas kenčia, kai dirba tik sau. Dirbdamas kitų labui, žmogus dalijasi su jais ir savo džiaugsmu.“ (J. V. Gėtė).