Vytauto g. 13, LT-67122, Lazdijai

(8 318) 51133

info@lazdijugimnazija.lt

Tarp dešimties geriausių nacionaliniame mokinių konkurse „Praeities stiprybė – dabarčiai“

        2020 m. spalio 1 d. Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos direktorė Jurgita Mozerienė padėkojo sukurto filmuko „Vieno Gyvenimo istorija Lazdijuose“ herojai lazdijietei, vėliavų siuvinėtojai Aldonai Onai Mikalonienei, filmuko kūrėjui Eitvydui Kočiūnui, komandai: Kornelijai Čitavičiūtei (2gc kl.), Gabijai Gerasimovaitei (2gc kl.), Brigitai Skripkaitei (3gb kl.), Miglei Tamašauskaitei (3gb kl.), Gabrieliui Plytnykui (3gb kl.), Kasparui Jefimovui, mokytojai Audronei Pileckienei bei  įteikė jiems Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie LR KAM, Vilniaus universiteto istorijos fakulteto ir LR kultūros ministerijos padėkas.

        Komanda dėkoja lazdijietei Aldonai Onai Mikalonienei už nuoširdžiai  papasakotą savo Gyvenimo istoriją, gimnazijos administracijai, mokytojams, mokiniams, tėveliams, partneriams Lazdijų Krašto muziejui, Lazdijų Viešajai bibliotekai, karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės dm.gen. Adolfo Ramanausko Vanago Lazdijų 104 kuopoms jauniesiems šauliams bei visiems, kurie padėjo, tikėjo, balsavo. AČIŪ!

        Filmuką  galite rasti čia https://www.youtube.com/watch?v=tAe646725YM&t=11s

 

Komandos vardu mokytoja Audronė Pileckienė

 

KONTAKTAI

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Adresas:

Vytauto g. 13, LT-67122 Lazdijai

Įmonės kodas: 190608487

SD draudėjo kodas: 580118

Direktorė Jurgita Mozerienė

Tel.: (8 318) 51133

El.p.: info@lazdijugimnazija.lt