ŠVENTINĮ LAIKOTARPĮ PALYDINT…

Graži draugystė ir bendradarbiavimas sieja specialiųjų (lavinamųjų) klasių ir gimnazijos 7c klasių mokinius. Sakoma, kad ,,ne žodžiai, o veiksmai augina tikrąją draugystę”.

Bendrų renginių, švenčių, netradicinių pamokų dėka mokiniai tapo ne tik gerais pažįstamais, bet ir bičiuliais, pagalbininkais. Pasibaigus didžiosioms šventėms, sausio 9 d. specialiųjų (lavinamųjų) klasių mokiniai, mokytojos pakvietė savo draugus – gimnazijos 7c klasės mokinius su savo auklėtoja S. Mazaliauskiene į renginį „Šventinį laikotarpį palydint….“. Renginio metu specialiųjų (lavinamųjų) klasių mokiniai parodė vaidinimą „Auk, eglute“, kartu žaidė kalėdinius žaidimus-ratelius. Gimnazijos 7c klasės mokiniai taip pat parodė savo kalėdinį pasirodymą.

Džiaugiamės, kad šis bendradarbiavimas plečia draugų ratą, ugdo bendravimo ir bendradarbiavimo kompetencijas, moko prasmingai leisti laiką.