Vytauto g. 13, LT-67122, Lazdijai

(8 318) 51133

lazdiju.gimnazija@lazdijai.lt

ŠVENTINĮ LAIKOTARPĮ PALYDINT…

        Graži draugystė ir bendradarbiavimas sieja specialiųjų (lavinamųjų) klasių ir gimnazijos 7c klasių mokinius. Sakoma, kad ,,ne žodžiai, o veiksmai augina tikrąją draugystę”. 

        Bendrų renginių, švenčių, netradicinių pamokų dėka mokiniai tapo ne tik gerais pažįstamais, bet ir bičiuliais, pagalbininkais. Pasibaigus didžiosioms šventėms, sausio 9 d. specialiųjų (lavinamųjų) klasių mokiniai, mokytojos pakvietė savo draugus – gimnazijos 7c klasės mokinius su savo auklėtoja S. Mazaliauskiene į renginį „Šventinį laikotarpį palydint….“. Renginio metu specialiųjų (lavinamųjų) klasių mokiniai parodė vaidinimą „Auk, eglute“, kartu žaidė kalėdinius žaidimus-ratelius. Gimnazijos 7c klasės mokiniai taip pat parodė savo kalėdinį pasirodymą.

        Džiaugiamės, kad šis bendradarbiavimas plečia draugų ratą, ugdo bendravimo ir bendradarbiavimo kompetencijas, moko prasmingai leisti laiką.

 

 

KONTAKTAI

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Adresas:

Vytauto g. 13, LT-67122 Lazdijai

Įmonės kodas: 190608487

SD draudėjo kodas: 580118

Direktorė Jurgita Mozerienė

Tel.: (8 318) 51133

El.p.: lazdiju.gimnazija@lazdijai.lt