„Svečiuose pasaka“

Gruodžio mėn. 20 d. Lazdijų Motiejaus gimnazijos skaitykloje vyko renginys „Svečiuose pasaka“. Renginyje dalyvavo 6 klasės ir specialiųjų klasių mokiniai. Mokiniams vadovavo bibliotekininkė D. Mikalauskienė ir specialiųjų klasių auklėtoja L. Pauliukonienė. Pirmiausia buvo paklausta kas yra pasaka?  ,,Pasakos – tai vaistai, kurie gydo sielą. Jos turi gydomųjų savybių, neversdamos mūsų  daryti, būti, veikti – užtenka jų klausyti. Jos padeda suprasti pasaulį ir save, išmoko mylėti, užjausti, padėti, tikėti. Pasakos visada baigiasi laimingai.

6 klasės mokiniai vaidino šiuolaikinę, perkurtą, inscenizuotą pasaką „Svečiuose pasaka‘‘. Pasakos veikėjai – pasaka, mergaitė, fantazija, coliukė, žmogus. Mokiniai išraiškingai, nuoširdžiai atliko savo roles. Specialiųjų klasių mokiniai dėmesingai klausėsi savo draugų. Renginio pabaigoje vyko pokalbiai apie perskaitytas pasakas. Spec. klasės mokinė Živilė papasakojo kaip su mama važiavo į Lazdijų miesto vaikų biblioteką  pasiėmė ir perskaitė  knygelę ,,Saldžių sapnų“.Spec. klasės mokinė Vismantė pasakojo, kad popietinės veiklos metu su draugais ir auklėtoja vaidina pirštininių lėlių pasakas „Raudonkepuraitė“, „Vilkas ir septyni ožiukai“, „Trys paršiukai“. 6 klasės mokiniai vardino perskaitytas pasakas „Agė melagė“, „Rudnosiukas“, „Batuotas katinas“, „Grybų karas“, „Čipolinas“. 6 klasės mokinys Vakaris pasakojo apie perskaitytą pasaką „Vilkas vestuvėse“. Vyko nuoširdus, šiltas bendravimas ir palinkėjimas jaukių, šviesių, spalvingų, kvapnių bei stebuklingų Šv. Kalėdų.