Svečiuose gimnazijos jaunieji šauliai

2017-10-17 į klasės valandėlę noriai sutiko ateiti Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos jaunieji šauliai Jokūbas Čivinskas, Justas Dulskas, Simonas Kūlokas, Dominykas Margelis, kurie supažindino septintokus su Lietuvos šaulių sąjungos istorija, veikla, kaip tapti jaunuoju šauliu bei papasakojo apie Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos jaunųjų šaulių veiklą, pratybas, žygius, stovyklas, išvykas ir kvietė prisijungti prie jaunųjų šaulių veiklos.

Jaunieji šauliai septintokams organizavo ir pravedė  praktinius užsiėmimus. Buvo suskirstyti į du mokomąsias  grupes. Viena grupė gimnazijos aikštėje buvo mokomi rikiuotės elementų: stovėsenos ramiai, laisvai, rikiavimo vora po vieną po du, žygiavimo rikiuotės žingsniu ir t.t. Kitai grupei užsiėmimai vyko gimnazijos parke, kur  jaunieji šauliai mokinius mokė kaip šaulys turi užsimaskuoti vietovėje, veido maskuotės.  Kiekvienas maskuotės užsiėmimo dalyvis turėjo galimybę pabandyti užsimaskuoti  pats.

Mokiniai liko patenktinti susitikimu su jaunaisiais šauliais ir jų pravestais užsiėmimais. Jaunieji šauliai aktyviausiems septintokams įteikė skrajutes, knygutes apie Lietuvos šaulių sąjungą.

LMGG jaunųjų šaulių būrelio informacija