Susitikimas su europarlamentaru Petru Auštrevičiumi

2017 metų kovo 10 dieną Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijoje lankėsi  Pilietinių iniciatyvų projekto „Kuriame Lietuvą!“, skirto mokinių pilietiniam švietimui organizatoriai – EP narys Petras Auštrevičius, Elektrėnų savivaldybės jaunimo reikalų tarybos biuro atstovės Augustė Bacevičiūtė ir Beatričė Gruzdytė, projekto vadovė Jūratė Levickienė. Susitikime dalyvavo Lazdijų Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Jonas Gudžiauskas, gimnazijos direktorė Jurgita Mozerienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Edita  Pavasarinė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Virginija Spitrienė, direktoriaus pavaduotojas ugdymui Dainius Kalesnikas, 1 ga klasės mokiniai ir jų auklėtoja Ilona Ragelienė, 1 gb klasės mokiniai, 1 gc klasės mokiniai projekto „Kuriame Lietuvą“ gimnazijoje komanda  ir jų mokytoja Audronė Pileckienė, Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus pirmokai ir jų mokytoja Laima Bielevičienė. Džiugu, kad šiame projekte sutiko dalyvauti seirijiečiai.

Renginio pradžioje svečius pasveikino Lazdijų Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Jonas Gudžiauskas. Merginos Augustė Bacevičiūtė ir Beatričė Gruzdytė iš Elektrėnų savivaldybės jaunimo reikalų tarybos biuro papasakojo kaip gyvena Elektrėnų krašte jaunimas, o europarlamentaras Petras Auštrevičius pasidžiaugė projekto „Kuriame Lietuvą“ dalyvių idėjomis  ir palinkėjo visiems sėkmės. Projekto vadovė Jūratė Levickienė Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos komandai kepuraites su projekto „Kuriame Lietuvą“ logo ir leidinių apie Europos sąjungą.

Urtė Pileckaitė
Projekto „Kuriame Lietuvą“ komandos narė