Susitikimas su dramos teatro režisieriumi Juliumi Dautartu

Vasario 24 d. penktadienio vakarą svečių namuose „Gojus“ Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos 1gb klasės mokiniai su keletą gimnazijos mokytojų, mokinių tėveliais, Lazdijų rajono savivaldybės meru Artūru Margeliu, administracijos direktoriumi Audrium Klėjum ir pavaduotoja Justina Grėblikaite turėjo susitikimą su dramos teatro režisieriumi Juliumi Dautartu. Susitikimo metu jaunimas turėjo galimybę pamatyti režisieriaus kurtą filmą „Šaligatvis“. Filmas apie tai kas pamažu išnyksta iš mūsų atminties, apie senatvę, kasdienybę ir stiprią dviejų žmonių meilę kartu einant gyvenimo keliu. Pasibaigus filmo peržiūrai režisierius papasakojo kaip gimė idėja sukurti šį filmą ir kokia pagrindinė filmo mintis. Taip pat režisierius skatino jaunimą džiaugtis savo miestelio teikiamais malonumais, tokiais kaip ramybė ir neapsakomas gamtos grožis, kuriais didieji miestai ne visada gali pasidžiaugti.

Nuotrauka: Audriaus Klėjaus.