Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Šeštokų vidurinio ugdymo skyriaus gimnazistų išvyka į Studijų mugę 2018

Vasario 9 d. Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Šeštokų vidurinio ugdymo skyriaus 3ge ir 4ge klasių mokiniai kartu su Lazdijų r. Šeštokų mokyklos 10 kl. mokiniais, 4ge klasės auklėtoja bei ugdymo karjerai koordinatore J. Vaičeskiene ir Lazdijų r. Šeštokų mokyklos 10 kl. auklėtoja G. Umbriene lankėsi Litexpo parodų rūmuose vykusioje Studijų mugėje. Mugėje mokiniai turėjo galimybę susipažinti su profesinį ir aukštąjį išsilavinimą teikiančiomis mokyklomis, jų siūlomomis studijų programomis, pasikalbėti su mokyklų atstovais apie stojimo sąlygas, sužinoti apie galimybes studijuoti nemokamai, išbandyti studentų sukurtus produktus ar įrangą. Nemažiau dėmesio susilaukė ir profesinio rengimo mokyklos, kurios čia pat kvietė išbandyti masažistų ar visažistų pasirengimo kokybę, paskanauti įvairiais gardėsiais ir t.t. Gana gausiai informacijos buvo pateikta ir apie studijas užsienyje: nemažai užsienio šalių aukštųjų mokyklų atstovų pristatė savo aukštojo mokslo teikiamas galimybes lietuvių pretendentams tapti studijuojančiaisiais.