Skelbimas

,,Mokytojas, sugebantis įkvėpti mokinius nors vienam geram poelgiui, nors vienam puikiam eilėraščiui, padaro daugiau nei tas, kuris mūsų atmintį užpildo daugybe pagal pavadinimą ir formą suklasifikuotų dalykų“ .

Johanas Volfgangas Gėtė

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos skaitykloje veikia 8-12 klasių mokinių piešinių paroda „Mano mylimiausio mokytojo portretas“, skirta TARPTAUTINEI MOKYTOJŲ DIENAI.

Parodoje eksponuojamuose paveiksluose – darbščių, talentingų, jaunų, gražių, nuoširdžių ir netgi  linksmų mokytojų portretai.

Mieli mokytojai, manau, jog atsirado puiki galimybė vaikų piešiniuose išvysti, geriau pažinti ir tarsi iš naujo pamatyti save, stebinančiai turtingą bei gražią  asmenybę.

Nepraleiskite progos apsilankyti įdomioje parodoje, kuri veiks visą spalio mėnesį.