Vytauto g. 13, LT-67122, Lazdijai

(8 318) 51133

info@lazdijugimnazija.lt

Skaitmeninių piešinių paroda „Šv. Kalėdų stebuklas 2021“

             Kučiūnų skyriaus 2, 4 klasių mokiniai lanko neformaliojo švietimo informacinių technologijų būrelį  ,,Žaidžiu, kuriu, programuoju“. Būrelio vadovė Rita Goberienė. Užsiėmimų metu mokiniai gilina IT žinias, mokosi saugiai naudotis internetu bei kūrybiškai taikyti kompiuterio galimybes. Naujais įrankiais mokosi sukurti įvairius kūrybinius darbus. Kompiuterinių technologijų taikymas popamokinėje veikloje suteikia puikias galimybes mokymuisi. Dirbdami su įvairiomis programomis mokiniai eksperimentuoja, žaidžia, mokosi dirbti komandoje ir padėti vienas kitam. Gruodžio mėnesį mokiniai dalyvavo respublikinėje skaitmeninių piešinių parodoje „Šv. Kalėdų stebuklas 2021“. Parodos tikslas – skatinti mokinių kūrybiškumo gebėjimus, ugdyti meninę raišką naudojant informacines technologijas. Mūsų mokinukai piešė ir siuntė savo sukurtus kalėdinius atvirukus. Parodos organizatoriai sulaukė net 814 skaitmeninių piešinių iš visos Lietuvos mokinių.  Džiugu, kad tarp 119 dalyvavusių mokyklų buvo ir Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Kučiūnų pagrindinio ugdymo skyrius. Džiaugiamės gautomis padėkomis.

 

KONTAKTAI

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Adresas:

Vytauto g. 13, LT-67122 Lazdijai

Įmonės kodas: 190608487

SD draudėjo kodas: 580118

Direktorė Jurgita Mozerienė

Tel.: (8 318) 51133

El.p.: info@lazdijugimnazija.lt