Ruošiamės kūrybinių darbų konkursui „Seku seku pasaką”…

Lazdijų rajono specialiųjų pedagogų ir logopedų metodinio būrelio narės organizuoja mokinių kūrybinių darbų konkursą „Seku seku pasaką”, kuris vyks  VšĮ Lazdijų švietimo centre vasario 20-28 d. Konkurso tikslas – ugdyti skirtingų gebėjimų turinčių mokinių raštingumą, skaitymo sąmoningumą,  aktyvinti mokinių smalsumą, grožinės literatūros kūrinių skaitymo motyvaciją.

5-1g klasių mokiniai jau pradėjo ruoštis konkursui: kūrė paveikslėlių pasakas, jas užrašė ranka, kompiuterio pagalba, spausdino, iliustravo, kūrė savo pasakoms pavadinimus,  kurie labai įvairūs: „Trumpa trumpa pasakėlė apie mažą raidelę ž“, „Pasaka apie žirgą“, „Vorų tinkai“, „Menu mįslę keturgyslę“, „Aušo išaušo dienelė“, taip pat gaminome skirtukus pasakoms skaityti.

Šis kūrybinis procesas suvienijo mokinius, mokiniai patyrė bendrumo jausmą.

Specialioj pedagogė metodininkė Edita Stanulienė