RUDENĖLIO VĖJUI PUČIANT

Ruduo mus džiugina savo spalvomis, sodo ir daržo derliumi. Soduose prinoko gausybė obuolių, kriaušių, daržuose puikuojasi didžiuliai moliūgai, užderėjo patisonai, cukinijos, svogūnai, burokai ir kitokios daržovės. Šiemet, kaip ir kiekvieną rudenį spalio mėn. 21-31d., vyko specialiųjų klasių mokinių darbelių paroda iš rudens gėrybių „Rudenėlio vėjui pučiant‘‘. Mokiniai su mokytojomis ir auklėtoja kūrė įvairius darbelius. Vaikai ir jų tėveliai taip pat sukūrė nuostabius darbelius iš vaisių, daržovių, medžių lapų bei kitų rudens gėrybių. Kiekviena daržovė pavirto netikėtu, nuostabiu darbeliu: pingvinu, žmogeliuku, bobute, sraige, paukšteliu, ežiuku, seneliu ir senute, pasakos, filmuko ar kitu veikėju. Darbeliai stebina nuotaikomis, savitu išradingumu ir kūrybiškumu.

Specialiųjų klasių mokytojos V. Burdulienė, Ž. Klimienė ir auklėtoja L. Pauliukonienė