„Rid, rid, rid margi margučiai“

Balandžio  5d. gimnazijos aktų salėje  vyko   specialiųjų (lavinamųjų) klasių mokinių   velykinė popietė „Rid, rid, rid margi margučiai“ su  Lazdijų rajono vaikų skyriaus  bibliotekininkėmis. Į popietę susirinko mokinių tėveliai, svečiai. Kartu su bibliotekininkėmis vaikai „keliavo“ pasakų takais. Juos aplankė knygų herojai – Kakė Makė, netvarka mergaitė, Pepė Ilgakojinė, burtininkė ragana.  Bibliotekos darbuotojos   vaikučiams suvaidino edukacinį spektakliuką „Kakė Makė ir netvarka mergaitė“. Spektakliukas labai patiko. Vaikai padėjo pasakos herojei sutvarkyti išmėtytus žaisliukus ir knygeles. Po to visi vieningai prižadėjo Kakei Makei būti tvarkingais, nemėtyti savo žaislų ir knygelių. O Kakės Makės draugė mergaitė prižadėjo  aplankyti ir pažiūrėti, kaip vaikučiai laikosi duoto pažado.

Mokiniai net nepajuto, kaip greitai prabėgo laikas būnant knygų karalystėje. Visi linksmos  nuotaikos rideno margučius, šoko ir dainavo, apžiūrėjo surengtą darbelių parodėlę, su  knygų herojais deklamavo išmoktus eilėraštukus.

Specialiųjų (lavinamųjų)  klasių mokytojos:
Ž. Klimienė, V. Burduelienė, auklėtoja L. Pauliukonienė.