Respublikinis profesoriaus Jono Matulionio jaunųjų matematikų konkursas

2020 m. sausio 25 dieną KTU Matematikos ir gamtos mokslų fakultete vyko respublikinis profesoriaus Jono Matulionio jaunųjų matematikų konkursas, kuriame dalyvavo mūsų gimnazijos 2ga ir 2gb klasių moksleiviai.

Gabiausieji šalies moksleiviai savo matematines žinias ir analitinį mąstymą išbandė spręsdami fakulteto dėstytojų parengtas užduotis. Išsprendę uždavinius, jaunieji matematikai galėjo dalyvauti įdomiose veiklose: protų kovose, linksmojoje daugiakovėje, ar įdomiosios fizikos demonstracijose. Po įdomiųjų veiklų visi moksleiviai gavo savo spręstų uždavinių įvertinimus. Čia paaiškėjo, kad mūsų gimnazijos 2gb klasės mokiniui Pauliui Čepuliui tik 0,5 taško trūko iki nugalėtųjų rezultato.

Moksleivius atlydėsiantiems mokytojams konkurso metu vyko seminaras “Tikimybių teorijos ir kombinatorikos sunkesni uždaviniai”. Pranešėja em. doc. dr. Genovaitė Zaksienė.

Lapkričio 30 d. panašiam konkurse varžėsi 5-8 klasių mokiniai.

Regina Leskevičiūtė