Respublikinėje etninės kultūros olimpiadoje – dvi prizinės vietos

Balandžio 23 d. vyko III Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados šalies etapas. Šiame etape dalyvavo 39 mokiniai iš visos Lietuvos (20 mokinių iš 5–8 kl. amžiaus grupės ir 19 iš 9–12 kl. amžiaus grupės).

Olimpiada vyko nuotoliniu būdu Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazijos virtualaus mokymosi aplinkoje (MOODLE). Etninės kultūros žinias dalyviai pasitikrino atlikdami testą „Kalendorinės šventės ir papročiai“. Antroji užduotis – kūrybinės raiškos ir veiklos pristatymas. Ši užduotis buvo parengta ir komisijos narių peržiūrėta iš anksto, o Olimpiados dieną komisijos nariai bendravo su mokiniais, uždavė jiems papildomus klausimus.

Labai džiaugiamės, jog respublikinėje Olimpiadoje puikias žinias parodė ir prizines vietas pelnė dvi šaunios mokinės – Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Aštriosios Kirsnos pagrindinio ugdymo skyriaus 8 kl. mokinė Morta Žaliauskaitė (mokyt. Lina Žaliauskienė) ir Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Kučiūnų pagrindinio ugdymo skyriaus 8 kl. mokinė Aušrinė Petrauskaitė (mokyt. Lina Pileckienė)

Sveikiname jaunąsias etninės kultūros puoselėtojas ir linkime sėkmės!