Vytauto g. 13, LT-67122, Lazdijai

(8 318) 51133

info@lazdijugimnazija.lt

Renginys „Rudenėlio vaišės“

        Vėstantis oras ir vėjyje šokantys margi lapai pranešė, jog atėjo laikas pasidžiaugti nudirbtais sunkiais darbais, bei surinktomis gausiomis rudens gėrybėmis.

        Spalio 22 d. Lazdijų M. Gustaičio gimnazijos specialiosiose klasėse prašurmuliavo  kasmetinis renginys ,, Rudenėlio vaišės “. Tai vienas iš įsimintiniausių renginių, kuris atskleidžia, kokiomis gėrybėmis žemelė mus apdovanoja, mokina mus dėkingumo už tai, ką mes turime. Nenuostabu, kad tokį svarbų visiems metų laiką – rudenį, pažymime ypatingai.

        Pasipuošę vaisių ir daržovių karūnėlėmis, vaikai sprendė kryžiažodžius, minė mįsles, deklamavo eilėraščius, dainavo daineles, šoko šokius.  Daug šurmulio, džiugių emocijų suteikė ši šventė. Diena prabėgo greitai ir smagiai, palikdama vaikų širdyse daug gerų emocijų ir prisiminimų. Buvo linksma, smagu ir įdomu. Nuotaikinga šventė baigėsi. Mokiniai buvo apdovanoti skaniais prizais.

 

Specialiųjų klasių mokytojos:  Ž. Klimienė, V. Burdulienė, auklėtoja L. Pauliukonienė

 

KONTAKTAI

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Adresas:

Vytauto g. 13, LT-67122 Lazdijai

Įmonės kodas: 190608487

SD draudėjo kodas: 580118

Direktorė Jurgita Mozerienė

Tel.: (8 318) 51133

El.p.: info@lazdijugimnazija.lt