Renginys ,,Dėdės Derliaus karnavalas“

Dėdė Derlius aš esu.
Turtingiausias iš visų:
Štai kiek mano palydovų –
Uogų, vaisių ir daržovių.

Atskubėjęs rudenėlis dovanoja daug nuostabių, spalvotų akimirkų ir rudens gėrybių – tik spėk viskuo grožėtis ir rinkti, kas po kojomis šnara, čeža, krenta, kutena.

Spalio 25 dieną M. Gustaičio gimnazijos lavinamosiose klasėse vyko nuotaikinga šventė       ,,Dėdės Derliaus karnavalas“. Į šventę atvyko Dėdė Derlius, Šalna ir Duonelė. Pasipuošę vaisių ir daržovių karūnėlėmis, linksmai nusiteikę mokiniai dainavo, šoko, deklamavo eilėraščius, minė mįsles apie rudens derlių. Šventės metu jie sužinojo apie vaisių ir daržovių naudą organizmui ir kodėl juos valgyti sveika. Dėdė Derlius, Šalna ir Duonelė pakvietė visus šventės dalyvius prie gausaus vaišių stalo. Vaikučiai džiaugėsi švente, patyrė spalvingą rudeninę nuotaiką.

Rudenėlio šventė – vienas iš įsimintiniausių renginių, kuris atskleidžia, kokiomis gėrybėmis Žemelė mus apdovanoja, mokina mus dėkingumo už tai, ką mes turime.

Šventę organizavo lavinamųjų klasių mokytojos: Ž. Klimienė, V. Burdulienė ir auklėtoja L. Paliukonienė. Šventės metu mielai talkino muzikos mokytoja L. Jakulevičienė.