„Rankos kuria – rankos griauna“

„Žmogišką  gerumą  galima atrasti kiekviename žmoguje, taigi  net ir toje grupėje, kurią visi norėtų pasmerkti“

Frankl Viktor Emil

Lapkričio 16-ąją – Tarptautinę Tolerancijos dieną, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos mokiniai minėjo kartu su Seirijų A. Žmuidzinavičiaus gimnazistais, bendrame renginyje Lazdijų Jaunimo centre. Renginį pradėjo Lazdijų rajono savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja D. Gorochovenkienė, kuri pasidžiaugė gražiu ir prasmingu bendradarbiavimu tarp gimnazijų, bei palinkėjo tolerancijos ir pakantumo visais gyvenimo atvejais. Muzikiniu kūriniu visus pasveikino 6 klasės mokinys Martynas Matulevičius. Gerai nusiteikę mokiniai ne tik diskutavo apie tolerancijos reikšmę, bet ir atliko užduotis, bei žaidė žaidimus, skirtus susipažinti, skatinančius pagarbiai ir tolerantiškai bendrauti, dirbti komandoje.

Šių metų Tolerancijos dienos simbolis – rankos, kuriomis pasaulyje daromi geri ir blogi darbai. Mokiniai ant  spalvoto popieriaus piešė rankas, bei  parašę ant  jų palinkėjimus, klijavo ant tolerancijos medžio šakų.

Už pagalbą ir geranoriškumą dėkojame gimnazijos direktorei J. Mozerienei, JC darbuotojoms Sandrai ir Simonai, bei renginį organizavusioms psichologei A. Čėsnienei, soc. pedagogėms J. Ponomariovienei ir J. Kavaliauskienei.

Džiugu, kad jau ne pirmus metus, šią dieną minime kartu su Seirijų gimnazistais, tikimės ir toliau tęsti šią tradiciją ir kitais metais vėl susitikti!