Rajoninėje istorijos olimpiadoje trečioji vieta

2017 m. vasario 23 dieną Šeštokų mokykloje vyko 2017 metų XXVII Lietuvos mokinių istorijos olimpiados „Lietuvos valstybė Abiejų Tautų Respublikoje“ II etapo – rajoninis  turas, kuriame  varžėsi dvidešimt vienas 9-12 klasių mokinys iš Lazdijų rajono gimnazijų ir mokyklų. Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijai atstovavo I etapo nugalėtojai: 4 ga klasės mokinė Paulina Katkauskaitė (mokytoja Ona Petuškienė), 3ga klasės mokinys Augustas Kmieliauskas (mokytoja Audronė Pileckienė), 2gc klasės mokinys Matas Budreika (mokytoja Audronė Pileckienė), 1 ga klasės mokinė Diana Česnakevičiūtė (mokytoja Audronė Pileckienė).

Mokinių darbus vertino Lazdijų Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus sudaryta komisija- rajono istorijos mokytojai.

Rajoninėje istorijos olimpiadoje  geriausiai užduotis sekėsi atlikti Matui Budreikai (2gc kl.), kuris surinkęs 69 taškus  užėmė III-ąją vietą. Neblogai sekėsi  Paulinai Katkauskaitei (68 taškai), Augustui Kmieliauskui (56 taškai) ir  Dianai Česnakevičiūtei (56 taškai), tačiau iki prizinių vietų pritrūko taškų.

Sveikiname Matą Budreiką!

Istorijos vyr. mokytoja Audronė Pileckienė