Rajoninėje istorijos olimpiadoje iškovotos pirma ir trečia vietos

2020 m. vasario 25 dieną Veisiejų Sigitos Gedos gimnazijoje vyko 2020 metų XXX Lietuvos mokinių istorijos olimpiados „Lietuvos valstybės ir visuomenės raida Gediminaičių ir Jogailaičių valdymo laikotarpiu (1295–1572) II etapas, kuriame  varžėsi 9-12 klasių mokiniai iš Lazdijų rajono gimnazijų ir mokyklų. Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijai atstovavo I etapo nugalėtojai: Aušra Valutkevičiūtė (4gb kl.), Justas Dulskas (4gc kl.), Vasarė Tamašauskaitė (4gd kl.), Simona Talačkaitė (3ga kl.), Mykolas Grėbliūnas (3gb kl.), Medeina Struckutė (3gc kl.). Mokinius ruošė mokytojai Audronė Pileckienė ir Robertas Janulevičius.

Mokinių darbus vertino Lazdijų Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus sudaryta komisija- rajono istorijos mokytojai.

Rajoninėje istorijos olimpiadoje  geriausiai užduotis sekėsi atlikti Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos 4gb klasės mokinei Aušrai Valutkevičiūtei, kuri užėmė I-ąją vietą. Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Šeštokų skyriaus 4gd klasės mokinė Vasarė Tamašauskaitė užėmė III vietą. Neblogai sekėsi Justui Dulskui, Medeinai Struckutei, Simonai Talačkaitei ir  Mykolui Grėbliūnui.

Sveikiname Aušrą Valutkevičiūtę ir linkime jai sėkmės XXX Lietuvos mokinių istorijos olimpiados trečiame respublikiniame etape, kuris vyks balandžio 24-25 dienomis Vilniaus universitete Istorijos fakultete.

Istorijos mokytoja Audronė Pileckienė