PROTŲ MŪŠIS „DOVANOJAME KALĖDAS“

Gruodžio 13 d.  gimnazijos  skaitykloje   vyko    protų mūšis – „Dovanojame Kalėdas“. Gimnazijos bibliotekininkė D. Miklauskienė  į protų mūšį  pakvietė  specialiųjų (lavinamųjų)  klasių mokinius.

Mokiniai, padedami savo  mokytojų V. Burdulienės ir Ž. Klimienės, pasiskirstė į dvi komandas: „Nykštukai“ ir  „Pelėdžiukai“.  Jiems reikėjo įveikti tris užduočių turus ir atsakyti į įvairiausius klausimus apie Lietuvą, jos istoriją, pasakyti animacinių filmų herojus, įvardinti Adventui būdingus papročius ir tradicijas.

Geriausiai mokiniams sekėsi atspėti užduotis, kurios susiję   su Kalėdomis, bei atpažinti vaikiškus filmukus ir jų herojus. Gamtos pažinimo turai buvo patys sunkiausi, bet jie parodė, kad mokiniai turi pakankamai daug žinių, moka dirbti komandoje ir rasti tinkamą sprendimą.

Vaikams sekėsi išties gerai, džiaugėmės abiejų  klasių komandų puikiu žaidimu. Džiugu, kad kiekviena komanda sulaukė daug gražių, šiltų ir dar labiau padrąsinančių  bibliotekininkės D. Mikalauskienės komentarų po kiekvienos užduoties atlikimo. Mokiniai buvo apdovanoti saldžiais prizais, Kalėdiniais atvirukais bei angeliukais.

Toks renginys   mokiniams  buvo pirmą kartą, bet mokinių bei mokytojų patirtos, išgyventos teigiamos emocijos ir įspūdžiai rodo, kad visi mielai susirinktų dar ne į vieną  Protų mūšį.

Specialiųjų (lavinamųjų) klasių mokytojos: V. Burdulienė, Ž. Klimienė, gimnazijos  bibliotekininkė  D. Mikalauskienė