Vytauto g. 13, LT-67122, Lazdijai

(8 318) 51133

info@lazdijugimnazija.lt

Protų Kovų Gimnazijų Lygos šūkis – „Čia žaidžia geriausi iš geriausių“

033

        Lapkričio 10 dieną prasidėjo Lietuvos Protų Kovų Gimnazijų Lygos sezonas. Protų kovose šiemet ryžosi dalyvauti net dvi komandos iš mūsų gimnazijos. Vienoje komandoje susibūrė 3g klasių mokiniai, kitą sudaro mišrus aštuonetas iš 1g-4g klasių.

        Kadangi žaidimas vyksta tuo pačiu metu visoje Lietuvoje, mūsų gimnazistams  teko vykti į Alytų, kur šv. Benedikto gimnazijos salėje prie stalų sėdėjo dar trys komandos iš Alytaus mokyklų.  Žaidimą  veda žinomas vedėjas Robertas Petrauskas. Žaidime buvo pateikta 55 klausimai, reikalaujantys ne tik žinių , bet ir loginio mąstymo, komandinio darbo, mokėjimo  pritaikyti turimas žinias.

        3g klasių komanda pirmame žaidime pasirodė visai neblogai: iš penkių komandų užėmė antrąja vietą. Kita komanda turės dar pasistengti ( žaidimai vieną kartą per mėnesį vyks iki kovo mėnesio). Daugiau informacijos apie Protų kovas galite rasti http://lgl.pkovos.l t/statistika/artimiausias-zaid imas/dalyviu-sarasai/.

 

041 038

KONTAKTAI

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Adresas:

Vytauto g. 13, LT-67122 Lazdijai

Įmonės kodas: 190608487

SD draudėjo kodas: 580118

Direktorė Jurgita Mozerienė

Tel.: (8 318) 51133

El.p.: info@lazdijugimnazija.lt