Vytauto g. 13, LT-67122, Lazdijai

(8 318) 51133

info@lazdijugimnazija.lt

Protmūšis – viktorina „Pakilk nuo sofos“

        Gegužės 23 d vyko tikybos mokytojų organizuojamas protmūšis – viktorina „Pakilk nuo sofos“. Renginyje dalyvavo 8a, 8b, 8c, Iga, Igb, Igc klasių mokiniai. Renginio tikslas buvo pasitikrinti ir pagilinti žinias apie tikėjimą ir Šventąjį Raštą.

        Susitikimas prasidėjo malda ir giesme. Mokiniai susiskirstė į dešimt komandų, sugalvojo prisistatymą ir šūkį. Atliko užduotis Kahoot programoje, giedojo giesmes.

        Antroje renginio dalyje atliko testą „Jėzaus gyvenimas pagal Evangelijas“. Laukiant rezultatų, giesmes su visais giedojo ir gitaromis grojo mokytojas Juozas P. ir Martynas Č. (I ga).

        Susumavus taškus, III vietą užėmė komanda „Saulės Dievo dukrelės“ (mokytoja Onutė S.), II vietą komanda „Šventuoliai“ (mokytoja Vida N.) ir I vieta atiteko komandai „Pen Cola“ (mokytoja Vida N.). Dėkojame visiems renginyje dalyvavusiems mokiniams ir jų palaikymo grupelėms. Lauksime kitais metais rajone organizuojamo renginio.

 

Tikybos mokytojai Onutė Stankevičienė, Vida Navickienė ir Juozas Pileckas

 

KONTAKTAI

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Adresas:

Vytauto g. 13, LT-67122 Lazdijai

Įmonės kodas: 190608487

SD draudėjo kodas: 580118

Direktorė Jurgita Mozerienė

Tel.: (8 318) 51133

El.p.: info@lazdijugimnazija.lt