Vytauto g. 13, LT-67122, Lazdijai

(8 318) 51133

info@lazdijugimnazija.lt

Projekto Nature To The Rescue Green Theatre pristatymas gimnazijos bendruomenei

        Ketvirtadienį, birželio 13 d., aktų salėje gimnazijos bendruomenei pristatytos tarptautinio projekto Nature To The Rescue Green Theatre veiklos. Projekto dalyviai, po 20 lenkų ir lietuvių moksleivių, gegužės 18 – 25 d. viešėdami Pietų Lenkijoje, gilinosi į ekologijos problemas, jų sprendimo galimybes bei per keletą dienų sukūrė vaidinimą. Dabar šį tarptautinio projekto dalyvių kūrinį pamatė gimnazijos moksleiviai bei mokytojai.

        Pirmą kartą spektakliukas parodytas Murzasychle miestelio mokyklos mokiniams. Susitikimas su vietiniais moksleiviais neplanuotai virto koncertu: lietuviams padainavus liaudies dainą, suskambo ir kalnietiška daina, sušokti lietuviški, pietų ir šiaurės Lenkijos liaudiški šokiai Šio improvizuoto koncerto įrašas taip pat buvo parodytas bendruomenei.

 

[wpgmza id="1"]

KONTAKTAI

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Adresas:

Vytauto g. 13, LT-67122 Lazdijai

Įmonės kodas: 190608487

SD draudėjo kodas: 580118

Direktorė Erika Poškevičienė

Tel.: (8 318) 51133

El.p.: info@lazdijugimnazija.lt