Vytauto g. 13, LT-67122, Lazdijai

(8 318) 51133

info@lazdijugimnazija.lt

Projektas „Kai akmuo prabyla“

        Kučiūnų pradinio ugdymo skyriaus ikimokyklinės grupės vaikai dalyvavo Tarptautiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų projekte „Kai akmuo prabyla“. Projekto tikslas– ugdyti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus ugdytinių pažinimo gebėjimus, taikant STEAM metodiką ir vizualinį meną ugdymo(si) procese. Uždaviniai: gerinti ugdytinių gamtos pažinimo, stebėjimo, tyrinėjimo gebėjimus, apjungiant STEAM ir kūrybinius metodus; Skatinti tyrinėti, kurti, apibūdinti atliktus pastebėjimus ir pristatyti savo sukurtus rezultatus. Mažieji projekto dalyviai kūrė meninius / kūrybinius / konstrukcinius darbus, panaudodami akmenis.

 

[wpgmza id="1"]

KONTAKTAI

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Adresas:

Vytauto g. 13, LT-67122 Lazdijai

Įmonės kodas: 190608487

SD draudėjo kodas: 580118

Direktorė Erika Poškevičienė

Tel.: (8 318) 51133

El.p.: info@lazdijugimnazija.lt