POPIETĖ BIBLIOTEKOJE

Vasario 4 d.   specialiųjų (lavinamųjų) klasių mokiniai su savo mokytojomis Ž. Klimiene ir V. Burduliene lankėsi Lazdijų rajono viešosios bibliotekos vaikų skyriuje. Vaikai buvo laukiami bibliotekoje, kurioje gausu įvairių stalo žaidimų, dėlionių, lego konstruktorių, naujų interaktyvių knygų.

Paklausus vaikų, kas gyvena bibliotekoje, visi vienu balsu sušuko: „Knygos!“. Mažiesiems lankytojams bibliotekininkė Ž. Černiauskienė parodė vaikiškas knygeles, paaiškino, kaip knygelės dėliojamos į lentynas, kokios jos būna skirtingos: nuo didžiausios iki mažiausios, nuo storiausios iki ploniausios, yra knygelių su muzikėlėmis, išmaniosiomis programėlėmis. Vaikai galėjo reikšti savo emocijas, skaitydami knygeles, piešdami, žaisdami lavinamuosius kompiuterinius ir stalo žaidimus.

Valandėlė buvo ne tik smagi, bet ir prasminga. Vaikai buvo supažindinti su bibliotekos veikla, patyrė daug gerų emocijų. Dėkodami už smagias popietes, vaikai pritarė, kad knygų pasaulis tikrai paslaptingas.

Specialiųjų (lavinamųjų) klasių mokytojos: V. Burdulienė, Ž. Klimienė