Vytauto g. 13, LT-67122, Lazdijai

(8 318) 51133

info@lazdijugimnazija.lt

Penktokas Kristupas Kalvaitis projekte „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“

100_8725         Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos 5a klasės mokinys Kristupas Kalvaitis įveikė LRT Televizijos projekto „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ atranką ir kartu su dar septyniais dalyviais (iš Vilniaus, Kauno ir  iš Alytaus) 2016 m. kovo 10 d.  varžėsi jame. Laidą „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ kviečiame žiūrėti maždaug po šešių savaičių. Šį projektą parengė VšĮ „Pirmoji kava“  ir  jis skirtas pilietinėms, socialinėms, asmeninėms šalies vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų kompetencijoms ugdyti. Projekte „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“   dalyvavo  ir Lazdijų kraštą garsino gimnazijos buvusi mokinė Giedrė Salyklytė, 7 c klasės mokinė Liucija Eidukaitytė.

        Palydėti į „Protų kovas“  Kristupas pakvietė auklėtoją Audronę Pileckienę. Konkurso dalyviams teko atsakinėti į sudėtingus ir įdomius klausimus, kuriuos uždavinėjo sporto komentatorius, rašytojas ir proto kovų organizatorius Robertas Petrauskas. Po dviejų etapų Kristupas Kalvaitis su kitais trimis penktokais varžėsi dėl patekimo į laidos „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ penktokų finalą. Čia vėl neaplenkiamas buvo Kristupas, kuris surinkęs daugiausiai taškų tapo nugalėtoju ir pateko į finalą, kurio filmavimas vyks š. m. balandžio mėnesį.

        Kristupą Kalvaitį į laidą „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“  lydėjo gausi palaikymo komanda: mama Jurgita,  pirmoji mokytoja Janina Skripkaitė, klasės vadovė Audronė Pileckienė, klasės draugai. Gimnazistai turėjo galimybę dalyvauti ekskursijoje po LRT televiziją: susipažinti su jo muziejumi, pasėdėti vedėjo žurnalisto Edmundo Jakilaičio kėdėje, aplankyti vedėjų Eglės Daugėlaitės ir Richardo Jonaičio darbo vietą „Labas rytas, Lietuva“ ir kt .

        Penktokai, mokytojai, tėvai dėkoja Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos administracijai, Lazdijų rajono savivaldybei už suteiktą galimybę gimnazistams dalyvauti projekte „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ ir atstovauti bei garsinti Lazdijų kraštą.

 

5a klasės auklėtoja Audronė Pileckienė

Lazdijų Motiejaus Gustaičio Gimnazija

100_8689 100_8716 100_8722 100_8751

????????????????

 

KONTAKTAI

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Adresas:

Vytauto g. 13, LT-67122 Lazdijai

Įmonės kodas: 190608487

SD draudėjo kodas: 580118

Direktorė Jurgita Mozerienė

Tel.: (8 318) 51133

El.p.: info@lazdijugimnazija.lt