Vytauto g. 13, LT-67122, Lazdijai

(8 318) 51133

info@lazdijugimnazija.lt

Pažintinės – edukacinės ekskursijos

        Gegužės 29-30 dienomis Aštriosios Kirsnos skyriaus pradinukai buvo išvykę į pažintines – edukacines ekskursijas.

        Žvelgdami į dangumi praskrendančius lėktuvus, dažnai susimąstome, kaip tos milžiniškos sparnuotos mašinos išsilaiko ore, nenukrenta, o pakilę į nenusakomą aukštį įveikia ilgiausius atstumus. Atsakymus į šiuos klausimus ir dar daugelį kitų

        3-4 klasių mokiniai gavo apsilankę Lietuvos aviacijos muziejuje.  Edukacinio užsiėmimo metu ,,Kodėl skrenda lėktuvas“, susipažino su Lietuvos aviacijos istorija, aviacine technika, galėjo išmėginti jėgas pilotuodami virtualų orlaivį. Raudondvario dvare dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Jūratė ir Kastytis“. Nuotaikingai, lengvai ir įdomiai, pasitelkiant garsiąją legendą „Jūratė ir Kastytis“, edukatorė papasakojo Baltijos gintaro atsiradimo istoriją. Aiškinosi, kaip iš tiesų užgimė gintaro gabalėliai, juos tyrinėjo lygindami jų svorį, jausdami jų šilumą ir kvapą.  Taip pat atliko keletą eksperimentų: jų metu bandė įrodyti kaip lengvai gintaras įsielektrina, dega. Kūrybinio užsiėmimo metu mokiniai iš mažų gintaro gabalėlių nusivėrė po gražią apyrankę.

        1-2 klasių mokiniai lankėsi Alytaus Dainavos kino teatre, kur žiūrėjo animacinį filmą „Ir pelės keliauja į dangų“. Tai buvo pirmoji vaikučių pažintis su miesto kino teatru, pirmi potyriai dar niekada nebuvusiems jame. Vaikai susipažino su teatro erdve, mokėsi kultūringai elgtis kino teatre, įgavo naujų įgūdžių ir patirties.  Po filmo mokiniai turėjo galimybę susipažinti su kitos mokyklos mokiniais, žaidė įvairius žaidimus. Taip pat apsilankė Alytaus Jaunimo parke. Labiausiai patiko vaikų žaidimų aikštelė su muzikine arka, aštuonių metrų bokštu su čiuožyklomis, sūpuoklėmis, karstynėmis ir daug kitų pramogų. 

        Džiaugiamės, kad ekskursijų metu mokiniai patyrė daug teigiamų bei nepakartojamų įspūdžių!

 

Pradinių klasių mokytojos

 

KONTAKTAI

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Adresas:

Vytauto g. 13, LT-67122 Lazdijai

Įmonės kodas: 190608487

SD draudėjo kodas: 580118

Direktorė Erika Poškevičienė

Tel.: (8 318) 51133

El.p.: info@lazdijugimnazija.lt