Vytauto g. 13, LT-67122, Lazdijai

(8 318) 51133

info@lazdijugimnazija.lt

Paskutinio skambučio šventė dešimtokams

        Kiekvienais mokslo metais su mokykla atsisveikina vis kiti mokiniai. Visi skirtingi, bet atsisveikinimo nuotaikos būna panašios – veiduose nerimo ženklai, pritilę balsai, gėlės.

        Birželio 17 dieną Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Aštriosios Kirsnos pagrindinio ugdymo skyriuje nuskambėjo paskutinis skambutis dešimtokams, pakvietęs į paskutinę pamoką „Išsiskyrimas“. Mokyklos direktorė pasveikino išeinančius  ir palinkėjo jiems sėkmės  ateityje.  Šiltus ir jaudinančius žodžius savo auklėtiniams tarė klasės vadovė Neringa Tumasonienė. Mokytojams dėkojo ir gero tolimesnio kelio savo vaikams linkėjo dešimtokų tėveliai.

        Dešimtokus linksmino devintos klasės mokiniai, skirdami jiems nominacijas, įteikdami dovanėles.  Dešimtos klasės mokiniai perdavė simbolinį mokyklos raktą devintokams, perskaitė testamentą. Išeinantieji padėkojo mokytojams už suteiktas žinias, rūpestingumą, meilę, kantrybę ir gerumą, įteikdami jiems gėlių. Šventės pabaigoje visi dešimtokai, mokytojai ir šventėje dalyvavusios mamytės nusifotografavo. Nešini glėbiais gėlių dešimtokai atsisveikino su mokykla.

        Nuskambėjo paskutinis skambutis. Kartojasi jis kasmet. Neišvengiamai ateina. Kaip pavasaris, liūtis ar triukšmas paukščių lizduose. Ateina kasmet, bet vis kitiems. Būna vienintelis, į nieką nepanašus… Ir kas supras, kas dėjosi dešimtokų širdyse… Tai juk JŲ pirmas paskutinis skambutis. Sėkmės jums, dešimtokai, pradedant naują gyvenimo etapą, kuris tikrai atneš daug įdomių ir džiugių akimirkų. Tik gaudykite jas!…

 

 

 

KONTAKTAI

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Adresas:

Vytauto g. 13, LT-67122 Lazdijai

Įmonės kodas: 190608487

SD draudėjo kodas: 580118

Direktorė Jurgita Mozerienė

Tel.: (8 318) 51133

El.p.: info@lazdijugimnazija.lt