PASAKOS „KATINĖLIS IR GAIDELIS“ INSCENIZACIJA

Jau ne pirmą kartą 2ga klasės mokiniai kartu su lietuvių kalbos mokytoja S. Mazaliauskiene, specialiųjų (lavinamųjų) klasių mokiniais ir jų mokytoja Ž. Klimiene rengia netradicines pamokas. Dažniausiai jos vyksta per didžiąsias metų šventes.

Įkvėpti pasakų „Ropė“, „Dangus griūva“ inscenizavimo sėkmės, nusprendėme ir šiais metais tęsti lėlių ir dekoracijų kūrimą,  kad  galėtume suvaidinti  naują pasaką  „Katinėlis ir gaidelis“. Klausantis skaitymo balsu, gaminant dekoracijas, mokantis vaidinti kartu su bendraamžiais gimnazistais, ugdoma mokinių, turinčių specialiųjų poreikių, vaizduotė ir bendravimo įgūdžiai. Veikla tampa įdomesnė, sustiprėja motyvacija, ugdomi kalbėjimo įgūdžiai, patiriamas bendravimo džiaugsmas.  Nors pagrindiniai aktoriai buvo 2ga klasės mokiniai, tačiau specialiųjų klasių mokinių veidai ir akys spindėjo, pamačius darbo rezultatus.

Ž. Klimienė, S. Mazaliauskienė