Pasaka „Stebuklinga pirštinė“

Jau ne pirmą kartą 2ga klasės mokiniai ir lietuvių kalbos mokytoja Snieguolė Mazaliauskienė su specialiųjų lavinamųjų klasių mokiniais ir jų mokytoja Živile Klimiene, L. Gencerauskaite bei padėjėja D. Sandiene rengia lėlių teatro pasirodymus. 2018-ų metų balandžio 11 dieną 2ga klasės mokiniai vaidino ukrainiečių liaudies pasaką „Stebuklinga pirštinė“. Pagrindinius vaidmenis atliko: pelytė – Reda Padgurskaitė, kiškis – Tomas Mozeris, lapė – Inesa Jančiukaitė, vilkas –  Edvinas Čereškevičius, meška –  Gustė Česnulevičiūtė, autorius – Karolina Rentelytė. Specialiųjų klasių mokiniai įdėmiai klausėsi pasakos, jiems buvo labai įdomu stebėti veikėjų atliekamus veiksmus. Specialiųjų klasių mokinių veidai ir akys spindėjo nuoširdumu ir džiaugsmu, kai pamatė 2ga klasės parengtą pasirodymą. Taip pat 2ga klasės mokiniai yra labai laimingi, kad jau  daugelį metų gali bendrauti su šiais mokiniais ir teikti džiaugsmą savo pasirodymais.

2ga klasės mokinė K. Rentelytė