PARODA „RUDENĖLIO VĖJUI PUČIANT“

Atkeliavus auksiniam rudeniui, lapkričio mėnesį Lazdijų rajono viešosios bibliotekos vaikų skyriuje organizuota  specialiųjų (lavinamųjų) klasių mokinių  darbų paroda  „Rudenėlio vėjui pučiant“ Ruduo pažeria gausybę gėrybių, kurių laukia darbščios rankos. Anot filosofo ir rašytojo Albero  Kamin, „ruduo – tai antrasis pavasaris, kai kiekvienas lapas – gėlė“.

Parodos tikslas – ugdyti vaikų meninius gebėjimus, skatinti kūrybiškumą, ieškoti poezijos kasdienybėje. Parodoje puikuojasi darbeliai iš rudens lapų, gamtinės medžiagos,  įvairios aplikacijos.  Akį traukia su fantazija sukurti vaisiai ir daržovės, vandens ir žemės gyvūnai, pasakų veikėjai… O jau paukščių grožis!

Ruduo mus visus jaudina savo grožiu. Ne veltui ir dailininkai, ir poetai rudens tema sukūrė daug šedevrų. O specialiųjų (lavinamųjų) klasių mokiniai, ir gal būsimi menininkai išbandė savo jėgas kukliais, bet išradingais ir su meile padarytais darbeliais.

Specialiųjų (lavinamųjų) klasių mokytojos:
V. Burdulienė, Ž. Klimienė, auklėtoja L. Pauliukoniene