PARODA „MANO SPALVŲ ŠVIESA“

Auksaspalvis ruduo jau įsibėgėjo, todėl mes skubame džiaugtis  ne tik kiekvienu saulės spindulėliu, bet ir savo darbais, skirtais rudeniui.

Visą rugsėjį specialiųjų klasių mokiniai stebėjo rudeninę gamtą, dainavo daineles, minė mįsles apie rudenį, apie gausų rudeninį derlių, rinko gamtinę medžiagą, piešė piešinius, ruošė aplikacinius darbelius.

Mokytojos V. Burdulienė, Ž. Klimienė, auklėtoja L. Pauliukonienė kartu su vaikais    maišydami spalvas, bėgdami linijomis, lipdydami įvairias formas   sukūrė   iš gamtinės medžiagos, popieriaus įvairiausius rudeninius darbelius.

Mažieji dailininkai piešė kreida, sausomis ir aliejinėmis pastelėmis, liejo akvarelę, tapė akrilu ir guašu, komponavo įvairias kompozicijas, Vieni piešiniai yra specifiniai, teminiai, kiti – pačių vaikų sugalvoti, savarankiškai pasirenkant atlikimo būdą, darbo formatą, atsižvelgiant į esančią nuotaiką ar vaiko temperamentą.

Mokinių kūrybiniai darbeliai rugsėjo 27 d. dieną papuošė Lazdijų rajono viešosios bibliotekos vaikų skyrių.

Specialiųjų klasių mokytojos: V. Burdulienė, Ž. Klimienė, auklėtoja L. Pauliukonienė