PARODA „AŠ TAIP PAT KURIU PASAULĮ“

Jau tradicine tapusi  specialiųjų (lavinamųjų) klasių  mokinių kalėdinių darbų  paroda nuo gruodžio  5d. papuošė  koridoriaus  erdves. Džiaugiamės, kad užsimezgusi graži  tradicija leidžia parodos  lankytojus supažindinti su mokinių  kūryba.

Kiekvienas mes turime savo mažą pasaulį. Tą, kuriame saugu ir gera. Tokį, kokį norėtume parodyti visiems, bet dažnai nemokame. Specialiųjų (lavinamųjų) klasių  menininkai atskleidžia savo mažų pasaulių paslaptį. Drąsiai ir nuoširdžiai juos kuria, kad galėtų pasidalinti su Jumis. Darbų autoriai atviri žiūrovui, o jų eksponuojami darbai paperka nuoširdumu, originalumu. Nėra nieko nuoširdesnio nei vaikų jausmai ir mintys, nupiešti, sukurti  ant popieriaus.

Specialiųjų (lavinamųjų) klasių mokytojos:
V. Burdulienė, Ž. Klimienė, auklėtoja L. Pauliukonienė