Vytauto g. 13, LT-67122, Lazdijai

(8 318) 51133

info@lazdijugimnazija.lt

Panoraminė pamoka tęsiasi…

        2024 m. birželio 10-13 dienomis Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijoje panoraminę netradicinę integruotą pamoką „Rokadinio kelio istorija Lietuvos ir Lenkijos pasienyje” su 6 a, 6b, 6c klasių mokiniais tęsė dailės mokytoja Virginija Krokininkaitė Jarutienė, anglų kalbos mokytojos Ona Subačienė, Ilona Ragelienė, Inga Kalesnikienė, Irma Januleviečienė, Birutė Stepulevičienė, istorijos mokytoja Audronė Pileckienė. Dailės ir istorijos pamokos pradžioje, mokiniams buvo priminta Rokadinio kelio istorija ir likusios pamokos metu jie dirbdami grupelėse spaudo technika atvaizdavo lapuose Rokadinio kelio gamtos elementus. Mokinių sukurti darbai eksponuojami Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos gen. Adolfo Ramanausko-Vanago kabinete.

        Anglų kalbos mokytojos Ona Subačienė, Ilona Ragelienė  su šeštokais kalbėjo apie Rokadinį kelią panaudojant žodžius: frontier( border ),/pasienis;frontier (border) troops/ pasienio kariuomenė; frontier guard/pasienietis; the iron curtain /geležinė uždanga; to act/pasielgti; wake to danger/suprasti pavojų. the Soviet Union /Sovietų Sąjunga; close the frontier/uždaryti valstybės sieną. Anglų kalbos mokytojų Ingos Kalesnikienės, Irmos Janulevičienės pamokose  6 a, b kl. mokiniai  angliškai pasidalino savo įspūdžiais Rokadiniame kelyje matytais vaizdais. Mokytojos Birutės Stepulevičienės anglų kalbos pamokoje mokiniai aprašė Rokadiniame kelyje matytą įvykį, įtvirtino būdvardžių ir prieveiksmių naudojimą/Use of adjectives and adverbs describing an event.

        Panoraminė pamoka tęsiasi…

 

Kartu su Tūkstantmečio mokyklos
Projektas finansuojamas Europos Sąjungos #NextGenerationEU lėšomis.
„Tūkstantmečio mokyklų“ programą įgyvendina Europos socialinio fondo agentūra

 

[wpgmza id="1"]

KONTAKTAI

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Adresas:

Vytauto g. 13, LT-67122 Lazdijai

Įmonės kodas: 190608487

SD draudėjo kodas: 580118

Direktorė Erika Poškevičienė

Tel.: (8 318) 51133

El.p.: info@lazdijugimnazija.lt