PAMOKOS ALYTAUS KRAŠTOTYROS MUZIEJUJE

Gegužės 12 d. 7b klasės mokiniai lankėsi Alytaus kraštotyros muziejuje. Pusė klasės dalyvavo edukacijoje „Pasėjau grikį“, kurios metu sužinojo, kodėl grikiai buvo dažniausiai Dzūkijoje auginta kultūra, ką galima pagaminti iš grikių, bei patys malė grikinius miltus ir kepė tradicinį dzūkišką patiekalą- grikinę babką. Tuo metu kita klasės pusė dalyvavo edukaciniame žaidime apie knygnešystę „Be lietuvių kalbos nė dienos“. Septintokai azartiškai varžėsi atlikdami užduotis, ieškojo atsakymų į klausimus muziejaus ekspozicijoje. Kai visos užduotys buvo atliktos, o grikinė babka iškepus, visi, susėdę prie didelio stalo, vaišinosi neragautu kepiniu su čiobrelių arbata. Dar daug džiaugsmo suteikė moderniai atnaujintos etnografinės ekspozicijos apžiūrėjimas.

Technologijų mokytoja Lina Žaliauskienė