Vytauto g. 13, LT-67122, Lazdijai

(8 318) 51133

info@lazdijugimnazija.lt

Pamokėlė apie toleranciją 5b klasėje

20161116_133729

        Lapkričio 16 d. auklėtoja mums pasakė:

        – Šiandien per klasės valandėlę pas mus apsilankys gimnazijos socialinė pedagogė Jūratė ir psichologė Asta. Jos nori pasikalbėti apie toleranciją, nes lapkričio 16-oji Tarptautinė Tolerancijos diena.

        Nekantriai laukėme ir pagaliau sulaukėme klasės valandėlės. Įėję i klasę išvydome jau ne kartą matytas ir mums gerai pažįstamas darbuotojas – psichologę ir socialinę pedagogę. Jos labai įdomiai vedė pamoką apie toleranciją.  Išsiaiškinome žodžio „Tolerancija“ reikšmę, aptarėme ar mes gyvename tolerantiškoje visuomenėje, aiškinomės ką daryti, kad mes visi būtume tolerantiškesni, diskutavome, ar mūsų klasė tolerantiška.  Užsiėmimo pabaigoje ant mažų spalvotų paukštelių (šių metų Tolerancijos dienos simbolio) rašėme palinkėjimus vaikams „Ką daryti, kad būtume tolerantiškesni?“ Tada savo paukštelius klijavome ant didelio balto balandžio ir savo darbą pakabinome II – o aukšto fojė.

        Ir dar, socialinė pedagogė Jūratė mums priminė, kad šiandien minime ir „Atsakingo keliavimo dieną“. Tai diena, skirta atkreipti visuomenės dėmesį į neatsakingo keliavimo problemas. Lapkričio 16- oji šiai dienai paminėti pasirinkta neatsitiktinai: būtent šią dieną buvo nužudyta studentė Justina, kuri keliavo su socialiniame tinkle rastu vairuotoju. Todėl visi kartu nutarėme, kad keliauti neatsakingai arba su nepažįstamaisiais – didelė rizika ir pavojus ir todėl geriau to nedaryti.

        Mums ši pamokėlė labai patiko, tik gaila, kad laikas prabėgo labai greitai. Visi su savo mintimis ir pamąstymais atsisveikinę išgužėjome namo. O pamąstyti tikrai yra apie ką….

 

                                                                      5b kl. mokinės: Ugnė Černiauskaitė ir Ema Galiauskaitė

 

KONTAKTAI

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Adresas:

Vytauto g. 13, LT-67122 Lazdijai

Įmonės kodas: 190608487

SD draudėjo kodas: 580118

Direktorė Jurgita Mozerienė

Tel.: (8 318) 51133

El.p.: info@lazdijugimnazija.lt