Vytauto g. 13, LT-67122, Lazdijai

(8 318) 51133

info@lazdijugimnazija.lt

Pamoka netradicinėje erdvėje

        Lapkričio 18 dieną per antrą pamoką 8a kl mokiniai vyko į netradicinę pamoką – ėjo į Lazdijų turgų kuriame ir  vyko netradicinė   anglų kalbos – matematikos pamoka.  Pamoką vedė anglų kalbos mokytoja O. Subačienė ir  matematikos mokytoja J. Dimšienė Į pamoką buvo integruoti šie klausimai: „Kokių prekių galime nusipirkti ? Palyginti Lazdijų turgaus prekių asortimentą, kokybę, pasiūlą ir  kainas su Londono Borofo turgaus prekių pasiūla, kokybe ir  kainomis. Kiek prekių galima įsigyti už tam tikrą pinigų sumą?  Suskaičiuoti kiek  prekeivių dirba Lazdijų turguje ir palyginti su Borofo turgaus prekeivių skaičiumi. Šioje netradicinėje pamokoje mokiniai aktyviai  domėjosi prekių kainomis, jų kokybe, domėjosi  prekių kainomis, skaičiavo kiek gali nupirkti maisto produktų už dešimt eurų.

KONTAKTAI

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Adresas:

Vytauto g. 13, LT-67122 Lazdijai

Įmonės kodas: 190608487

SD draudėjo kodas: 580118

Direktorė Jurgita Mozerienė

Tel.: (8 318) 51133

El.p.: info@lazdijugimnazija.lt