„Padovanok Kalėdų žvaigždę“

Jau tradicija tapęs renginys „Padovanok Kalėdų žvaigždę“ vėl įvyko gruodžio 17 dieną „Lazdijų mokykloje-darželyje Vyturėlis”. Renginį jau devintus metus iš eilės organizuoja Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja Snieguolė Mazaliauskienė kartu su socialiniais pedagogais, auklėtiniais šeštokais bei 3ga klase. Kiekvienais metais prieš didžiausią metų šventę- Kalėdas aplankome ir džiuginame globos namuose gyvenančius senjorus, ligonius besigydančius įvairiose gydymo įstaigose, vaikus, gyvenančius globos namuose. Šiais metais nudžiuginome darželinukus. Vaikai sukaupę visą dėmesį žiūrėjo teatrelizuotas pasakas „Katinėlis ir Gaidelis“ bei „Dangus griūva”. Klausėsi deklamuojamų Kalėdinių eilėraščių, saksofono, gitaros grojamų melodijų. Taip pat juos aplankė Kakė Makė ir Netvarkos nykštukas, kuriuos vaikai atpažino akimirksniu. Žaidėme linksmus žaidimus. Vaikučiai buvo nustebinti dovanėlėmis, kurias darė patys šeštokai. Tikime, kad ši graži tradicija dar tęsis daugelį metų.