Vytauto g. 13, LT-67122, Lazdijai

(8 318) 51133

info@lazdijugimnazija.lt

Pabėgimo kambariai „SCARY SPA”, “SWEENEY TODD. THE BARBER” bei “MYSTIC ČIURLIONIS”

        Kovo 13 dieną 8b ir 8a klasių „Jaunųjų chemikų“ būrelio nariai lydimi mokytojų Astos ir Laimos išvykome į Druskininkus. Ten lankėmės Pabėgimo kambariuose „SCARY SPA”, “SWEENEY TODD. THE BARBER” bei “MYSTIC ČIURLIONIS”. Kartu su mokytojomis susiskirstę į komandas buvome uždaryti kambaryje, pilname loginių užduočių bei galvosūkių. Pasitelkdami savo protą, atidumą bei išradingumą turėjome ištrūkti iš kambario. Komandoms sekėsi puikiai! Tai ne tik azartiškas, smagus ir naudingas laiko praleidimo būdas bet ir mokėjimas dirbti komandoje, kartu įveikti įvairias užduotis, priimti bendrus sprendimus. Buvo labai smagu ir laukiame daugiau tokių išvykų!

 

„Jaunieji chemikai“

 

KONTAKTAI

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Adresas:

Vytauto g. 13, LT-67122 Lazdijai

Įmonės kodas: 190608487

SD draudėjo kodas: 580118

Pavaduotoja ugdymui laikinai einanti direktoriaus pareigas Virginija Spitrienė

Tel.: (8 318) 51133

El.p.: info@lazdijugimnazija.lt