Olimpinis mėnuo

Lietuvos pradinukai penktus metus iš eilės buvo pakviesti dalyvauti projekte „Olimpinis mėnuo“. Projekto metu net 2,7 tūkst. klasių arba daugiau nei 50 tūkst. vaikų iš visų Lietuvos savivaldybių įsitraukė į fizinio aktyvumo, sveikos mitybos, bendradarbiavimo bei emocinės sveikatos temų veiklas.

Olimpinio mėnesio pabaigą jau tradiciškai pažymėjo projekto globėja, pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė, burtų traukimo ceremonijos metu išrinkusi laimingąsias dalyves klases, kurioms atiteks Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) bei Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos (ŠMSM) įsteigti prizai.

Mokytoja Neringa Čivinskienė su pradinių klasių mokiniais jau penkti metai dalyvauja projekte ir  kartu su 2ki klasės mokiniais džiaugiasi  šiais metais tapę laimėtojais.

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė išrinko projekto „Olimpinis mėnuo“ prizų laimėtojus