Vytauto g. 13, LT-67122, Lazdijai

(8 318) 51133

info@lazdijugimnazija.lt

„Olimpinis mėnuo 2020“

        Projektas „Olimpinis mėnuo 2020“ prabėgo labai greitai su gera nuotaika ir puikiomis emocijomis. 4 klasės mokiniai su fizinio ugdymo vyr. mokytoja Neringa Čivinskiene dalyvavo projekte „Olimpinis mėnuo“.

        Pirmąją savaitę sužinojo, kokia fizinio aktyvumo nauda sveikatai. Antrąją – mokėsi sveikos mitybos principų. Trečiąją savaitę sužinojo, kuo svarbi yra emocinė sveikata. Ketvirtąją savaitę aiškinosi, kodėl svarbus kokybiškas poilsis.

        Vaikams labai patiko. Žaismingi SUPERHEROJAI ir jų mintys, užrašytos ant plakatų, smagūs video įrašai, kviečiantys sportuoti su Ąžuolu, draugauti su Amiu ir daugiau sužinoti ką valgyti sveika ir ko reikia atsisakyti. Drauge pažinti emocijas su Una, kartu su Luka mokintis atsipalaiduoti ir gerai pailsėti. Gavome labai daug vertingos ir sistemintos medžiagos. Užduočių, žaidimų idėjų, kurias galėsime pritaikyti savo veiklose. Labai svarbu, kad šis projektas vaikams suteikė daug teigiamų emocijų, kvietė drauge judėti, tobulėti, daugiau sužinoti. Tai ir yra visų mūsų bendras tikslas „Sveiki ir laimingi vaikai!“.

 

KONTAKTAI

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Adresas:

Vytauto g. 13, LT-67122 Lazdijai

Įmonės kodas: 190608487

SD draudėjo kodas: 580118

Direktorė Jurgita Mozerienė

Tel.: (8 318) 51133

El.p.: info@lazdijugimnazija.lt