NETRADICINĖ PAMOKA „PASAULIS PRO MIKROSKOPĄ“

Balandžio 25 dieną specialiųjų (lavinamųjų) klasių mokiniai, jų mokytoja Ž. Klimienė, mokytojos padėjėja L. Gencerauskaitė  lankėsi biologijos kabinete.  Biologijos  mokytoja Gintutė Durtinevičienė  vedė   netradicinę pamokėlę  specialiųjų (lavinamųjų) klasių mokiniams  „Pasaulis pro mikroskopą“.

Pamokos tikslas buvo padėti mokiniams susipažinti su prietaisais,  naudojamais biologijos kabinete, kurie padeda pažvelgti plika akimi į   nematomų organizmų pasaulį, pamatyti, kas dedasi jų viduje.

Mokiniai susipažino su mokykliniu mikroskopu, kurio pagalba stebėjo svogūno ląsteles padidintas šimtą kartų. Su didinamuoju stiklu – lupa stebėjo augalų lapus, savo odą, pirštukų anspaudus. Tokia netradicinė pamoka mokiniams labai patiko, paliko daug gerų įspūdžių, jie noriai klausėsi, stebėjo ir tyrinėjo aplinką, atsakinėjo į pateiktus klausimus.