Vytauto g. 13, LT-67122, Lazdijai

(8 318) 51133

info@lazdijugimnazija.lt

Netradicinė pamoka „Molio katinėlis”

        Molis – tai terapijos priemonė, kuri sugeria neigiamas emocijas, o pats lipdymo procesas: minkyti, lipdyti, kartais gadinti ir vėl iš naujo kurti, suteikia daug džiaugsmingų akimirkų. Vaikai gali kurti, fantazuoti, lavina smulkiąją motoriką bei vaizduotę.

        Kovo 14 dieną, specialiųjų klasių mokinius, susipažindinti su moliu ir jo savybėmis pakvietė Lazdijų M. Gustaičio gimnazijos dailės mokytoja J. Baranauskienė. Edukacijos metu vaikai buvo susikaupę, noriai dirbo su moliu, bendravo su draugais. Kiekvieno mūsų rankose mažas molio gabalėlis pamažu virto didžiuliu stebuklu. Džiugiausia užsiėmimo akimirka buvo pamatyti, jog iš paprasto molio gabalėlio pamažu gimsta gražūs gyvūnėliai.

        Nors pirmoji pažintis su moliu ir buvo nedrąsi, tačiau rezultatas nustebino, svarbiausia, kad tai buvo mūsų pačių rankomis nulipdytas kačiukas ir jis suteikė savotišką pasididžiavimo jausmą.                                                                                                                                                          

        Didelį įspūdį mokiniams paliko ir apsilankymas dailės kabinete, kuriame eksponuojami keramikos darbai.

 

Specialiųjų klasių mokytojos: Ž. Klimienė ir V. Burdulienė

 

 

KONTAKTAI

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Adresas:

Vytauto g. 13, LT-67122 Lazdijai

Įmonės kodas: 190608487

SD draudėjo kodas: 580118

Direktorė Erika Poškevičienė

Tel.: (8 318) 51133

El.p.: info@lazdijugimnazija.lt