Netradicinė nuotolinė pilietiškumo-psichologijos pamoka-diskusija „Kaip teisingai paskirstyti laiką?“

Vasario 4 dieną TEAMS platformoje 1gA ir 1gB klasių mokiniai kartu su istorijos mokytoja Salomėja Paškevičiene ir Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos psichologe Asta Čėsniene dalyvavo nuotolinėje diskusijoje „Kaip teisingai paskirstyti laiką?“. Netradicinės pamokos tikslas – padėti mokiniams tikslingai paskirstyti laiką mokantis nuotoliniu būdu. Mokiniai noriai dalyvavo diskusijoje, ieškojo priežasčių, kodėl ne visada suspėja laiku atlikti užduotis, kodėl mažai laiko skiria fiziniam aktyvumui. Taip pat jie išklausė psichologės patarimų, kaip galima padėti sau, kai išmokstame tinkamai susiplanuoti dienos ir net savaitės laiką. Buvo išklausytos labai skirtingos nuomonės, išsakyti įvairūs argumentai, bet visi diskusijos dalyviai sutarė, kad tikslingai paskirsčius laiką visi jaustumės žymiai geriau.

Istorijos mokytoja S. Paškevičienė